Külmkapimagnetid

Iga Ampsiku tootega saad kingituseks kaasa ühe külmkapimagneti. Igal magnetil on kujutatud Ampsiku ühte seiklust, millest lähemalt saadki siit altpoolt lugeda. Kokku on põnevaid külmkapimagneteid lausa 20.

Kui tahad teada saada kõikidest Ampsiku seiklustest, siis tasub kõik 20 magnetit kokku koguda, sest nendest saab teha suure Ampsiku maailma, mis jutustab kõikidest ägedatest hetkedest ja muidugi ka Ampsiku lemmiktegevustest. Vahvad magnetid ja imemaitsvad Ampsiku tooted leiad igast suuremast toidukauplusest.

 

ampsiku-kylmkapimagnetid-seebimull

Kui päike paistab ja tuul puhub, käib Ampsik alati õues seebimulle tegemas. Eriti meeldivad talle suured mullid, mis aeglaselt hõljuvad, sest kui väga proovida, siis näeb nende sees ilusaid väikeseid vikerkaari.

ampsiku-kylmkapimagnetid-sulgpalll

Pallimängudes on Ampsik hästi osav. Sulgpalli oskab ta lüüa lausa nii kaugele, et üks kord lendas see otse naabrionule pähe, kes oma aknast välja vaatas.

ampsiku-kylmkapimagnetid-libastumine

Ohtlik olukord! Keegi oli hoolimatult banaanikoore keset teed visanud ning Ampsik lendas suure hooga uperkuuti!

ampsiku-kylmkapimagnetid-hyppenoor

100 hüpet täis! Hurraa!! Ampsik on meil üks suur spordisõber. Trenni meeldib talle teha nii õues kui spordisaalis.

Head viinerid on alati parimaks kõhutäiteks. Lisaks sellele maitsevad Ampsikule veel keeduvorstid, suitsusink, grillvorstid ja lihapallid.
Kõik nämmad lihatooted on Ampsiku lemmikud.

 Kui vihma sajab, jookseb Ampsik alati õue. Ta on juba meister üle lompide hüppamises. Mõnikord harva juhtub, et Ampsik hüppab otse lombi keskele, aga sellest pole üldse hullu, sest tegelikult on see päris naljakas.

Suvel on Ampsiku lemmiktegevus ujumine. Päikese käes talle kaua ei meeldi olla, sest siis hakkab hirmus palav. Vees on aga mõnus jahe ja ujuda võib ta mitu tundi järjest.

Sellist ussi polnud Ampsik kunagi varem näinud! Üllatus oli suur ja keegi ei osanud vastata, kes see väike ussike on! Kas sina tead?

Ampsik vihiseb kõigist mööda nagu tuul. Rulluiskudel on ta sama osav nagu rallisõidul, ainult siin on tal auto asemel rullikad. Iga päev, kui vihma ei saja, sõidab ta rulluiskudega läbi pikki maid ja tundmatuid teid.

Ampsikul on väga hea meel, sest Ralliässade võidusõidul sai ta esimese koha! Oma kiire rohelise auto eest hoolitseb ta nüüd iga päev, et järgmine kord jälle sõpradega võistlema minna.

Žonglöörida on imelihtne – tuleb lihtsalt kõik pallid õigel ajal õhku visata! Ampsikul on juba asi käpas!

Kui Ampsik esimest korda rulaga proovis sõita, valis ta omale liiga suure mäe.  Sealt alla minnes tuli sisse nii suur hoog, et Ampsik hakkas suurest hirmust karjuma. Õnneks oli mäe all suur liivakuhi, kuhu maandudes ta üldse haiget ei saanud.

Eelmisel aastal käis Ampsik reisil ja tegi hästi palju pilte kõigest põnevast, mida ta nägi. Ta proovis teha pilti ka endast ja ühest suurest kujust, kellel oli inimese pea ning kassi keha. Lõpuks jäi pildile aga ainult Ampsik.

Kas teadsid, et Ampsik naerab iga päev vähemalt 50 korda, sest tal ei ole kunagi paha tuju?

Mitut erinevat naljanägu sina oskad teha?

Oma emale viib Ampsik alati lilli, kui ta neid metsas jalutades näeb. Eriti meeldivad emale kaunid punased lilled, mis lõhnavad sama hästi kui maasikapeenar vanaema juures.

Kui saaks, siis Ampsik ainult päevad läbi mängikski. Küll autodega, palliga, kaisuloomadega või klotsidega. Kõiki oma mänguasju armastab ta väga.

Ampsikule meeldib väga muusikat kuulata aga veel vingem on ise mõnda pilli mängida. Oma kitarriga oskab ta juba kolme lugu mängida. Ampsik harjutab lausa mitu tundi päevas, sest muusikat teha on nii vahva. Kunagi saab temast kindlasti superstaar!

Kas tead, mida Ampsik esimest korda tegi? Ta sai lennukiga sõita. See oli kõige vingem asi, mis taga siiamaani juhtunud on. Nüüd ootab Ampsik kannatamatult uut puhkust kuskile kaugele maale, kuhu ta koos perega lennata saaks.

 Üks ja kaks ja kolm ja neli. Kasvab muskel kiiremini. Putru söö ja sporti tee. Siis on sul ka rõõmus meel.