Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data01/virt50502/domeenid/www.ampsik.ee/htdocs/wp-content/plugins/customify/class-pixcustomify.php on line 1504
AMPSIKU SUITSUSINK | Ampsik

ampsiku-suitsusink

AMPSIKU SUITSUSINK

gluteenivaba-150 laktoosivaba-150 e621vaba-150

Mmmm … vot see on alles nämma! Maailma parimad võikud just suitsusingiga tulevadki! Alati tuleb panna üks viil sinki võiku peale ja kaks tükki suhu. Et söömine veel vahvam oleks, siis jaga maitsvat suitsusinki ka kindlasti sõbrale. Suitsusinki saab hästi rulli keerata või üksteise otsa virna laduda. Lisaks võikude tegemisele saab imemaitsvat sinki ka koos munaga praadida, teha täidetud singirulle või pista sinki ahjuvormi sisse.

 


ampsiku-retseptinurk

VALMISTA AMPSIKU SUITSUSINGIST SÕBRALE ÜLLATUS

Nüüd räägime poistega! Tüdrukud seda juttu lugeda ei tohi – kõtt minema! Poisid – igasugune üllatuste tegemine on väga oluline. Sellepärast paningi siia ühe retsepti, mida kõik poisid võiksid teha oma rühma või klassi tüdrukutele. Hello Kitty võileib on lõbus ja tore lauale panna. Lisaks on taldrikul ka väike kingitus ja lillekimp. Vaata täpselt pildi järgi, kuidas siin tehtud on ja tee järele.

originaal: http://www.allthingsforsale.com/bento/top-cute-bento-food-art-from-maysatch/

 


tagasi-nupp